Jmenuji se Hana Ondráčková.
Na vašem rozvoji mi záleží

Personální poradenství, management a osobní rozvoj. To jsou hlavní oblasti, ve kterých posouvám své koncové klienty i firmy.

Jako konzultant a lektor předávám praktické zkušenosti, které jsem nasbírala za téměř 30 let praxe v personalistice a managementu. Chcete udělat krok vpřed? Pak pojďme spolupracovat.

Vzdělávání má zásadní význam 

Vzdělávání provází celý můj profesní život. Vystudovala jsem magisterský obor Sociální pedagogika a teorii převáděla do praxe. Školení zajišťuji primárně koncovým klientům. Vedle toho dlouhodobě působím jako lektorka pro vzdělávací instituce Top Vision, European Business School a Ústav práva a právní vědy.

Sama jsem velký rozvojový nadšenec. Za ty roky jsem prošla snad stovkou tréninků, kurzů či workshopů a pořád se učím. Ve své praxi se opírám zejména o výcvik Trenéra trenérů, výcvik u Koučink centra v Praze a certifikaci mezinárodní společnosti Thomas International.


Předám vám zkušenosti z manažerské praxe a HR

Můj profesní život z pozice zaměstnance byl pestrý. Dříve jsem dlouhodobě působila například na pozicích HR ředitelky firmy Moravia Propag, personální manažerky v Computer Pressu nebo v Home Creditu. 

Nyní propojuji pokračující praxi ve firmách s kurzy, tréninky a poradenstvím. Tahle poloha mě baví a vyhovuje. Proč? Vše, co jsem sama prožila, snadno uplatním i při vedení druhých. Když navíc vnímám silný zájem účastníků o konkrétní téma rozvoje, mění se má práce ve skutečnou zábavu.Nejsem jen lektorka

Už přes 50 let žiju tak, jak nejlépe umím. V Brně a se svojí rodinou. Vy mě poznáte jako lektorku a konzultantku, která bude usilovat o váš rozvoj. Mí nejbližší mě znají jako ženu milující své tři chlapy: manžela a dva syny. Obě roviny - pracovní i osobní - jsou pro mě naprosto stejně důležité.

A bez čeho bych dál nemohla být? Bez sportování a knih. Ty mi dávají nové poznatky, podněty a zcela nové úhly pohledů. Oslňují mě svou nekonečnou bohatostí, ze které je vždy co přijmout. 

A samozřejmě nečtu jen knihy o leadershipu a  osobním rozvoji. Ponořím se s chutí i do beletrie - od rozečtené detektivky mě jen tak něco neodtrhne!


Vzdělávání a osobní rozvoj mají obrovský význam...

...a věřím, že nejen pro mě.