Reference

Budeme si rozumět? Ohlasy z druhé strany vám napoví: 


"Hanka je jedním slovem profesionál. Své služby dokáže uplést na míru potřebám klienta a přesně nasměrovat. Zároveň, pokud v průběhu nastane situace, která vyžaduje změnu, Hanka na ni dokáže pružně zareagovat, a striktně se tak nedržet původního plánu.

Nezapomíná nikdy na zadání klienta a současně na potřeby zaměstnanců, se kterými pracuje. Obojí dokáže citlivě skloubit a balancovat. Hanka si vždy dokáže důvěru lidí získat, a díky tomu mohou kolegové s její pomocí naplňovat své cíle a potřeby. Těším se na další spolupráci a plánované společné projekty s Hankou."

Mgr. Pavla Křížová, personální ředitelka Medica Healthworld

"S Hankou spolupracujeme dlouhodobě z jednoho hlavního důvodu - je to zkušený profesionál s lidským přístupem. Její služby využíváme jak pro firemní soft skills kurzy šité na míru, tak pro individuální koučink našich manažerů. Její portfolio odbornosti je rozsáhlé a co obzvláště kvitujeme – vycházející z praxe. Její školení, informace a rady jsou velmi praktické, zabalené do příjemně stráveného času. Pokud můžu někoho s čistým svědomím doporučit, tak je to určitě Hanka."

Mgr. Petra Lautnerová, Head of HR České televize

"S Hankou jsme v BFI realizovali rozvojový kurz se zaměřením na oblast vedení lidí. Kurzu se zúčastnilo 60 zaměstnanců od zkušených manažerů až po liniové vedoucí ve výrobě. Už od samého počátku Hanka šila kurz na míru a přesně pro naše potřeby. V průběhu realizace jsme několikrát měnili obsah kurzu tak, aby co nejvíce seděl potřebám všem účastníků.

Hanka si získala respekt a hlavně zájem účastníků kurzu o svůj další vlastní rozvoj. To je pro mě, pro personalistu, klíčové - přístup zaměstnanců "já chci". Její pečlivá analýza potřeb, příprava před každým školícím dnem, profesionalita a hlavně přirozený přístup a vystupování je to, čím si nás získala. Již nyní, po ukončení této vzdělávací aktivity, plánujeme, realizaci i v budoucnu."

Bc. Martin Fajkoš, personální manažer Bike Fun Int.

"Paní lektorka a koučka Hanka Ondráčková za mne patří k top lektorům, na kterou na rozdíl od jiných hned tak nezapomenu, navíc žena s velkým "Ž". Číší z ní zkušenost a skutečný zájem o druhého. Je velmi lidská, přesvědčivá, profesionální, umí si účastníky přirozeně získat a vytvořit nevšední atmosféru.

Její školení a tréningy pro mne byly ty nejkvalitnější a nejpraktičtější, a to jsem jich, v rámci svého dlouholetého působení ve vzdělávací společnosti, prošla řadu, vč. vzdělávání u konkurence. Používá srozumitelný a věcný jazyk, individuální přístup, motivaci ke spolupráci, zapojení se in game, poutavé příklady z praxe.

Cením si rovněž jejího přesahu do psychologie a koučování a schopnosti vytvořit si s účastníky vztah. Vždy jsme se na Hanku znovu těšili a měla naši plnou důvěru. Rovněž z pozice organizátora vzdělávání se mi s Hankou dobře spolupracovalo, komunikovalo, hledalo možnosti, východiska a šilo kurzy pro naše zaměstnance na míru."

Ing. Kateřina Lálíková, personální manažerka pro Česká distribuční

"Hanku som prvý krát stretla na mojom pracovnom pohovore do spoločnosti Top4Sport, kde práve Hanka mala na starosti obsadiť kľúčovú pozíciu HR managera. Okrem mojej role do Top4Sportu obsadila pozície finančného riaditeľa, výkonného/provozného riaditeľa a hlavnú účetnú. Okrem obsadzovania pozíc, vytvorila, spracovala a vyhodnotila prvú 360tku pre management spoločnosti.

Čo sa týka mojej osoby mám tu česť s Hankou spolupracovať na rozvoji mojej pozícií (HR manager). Od mojich očakávaní z oblasti HR mentoringu/koučinku Hanka prekonala všetky moje očakávania a na moje otázky som dostala oveľa hlbšiu odpoveď a rozšírila som si tak obzory o ďalšie témy, a to nie len v pracovnej sfére, ale dozvedela som sa tiež nové veci o mne samotnej a donútilo ma to tak, premýšlať iným spôsobom. Je to pre mňa mentálna výzva.

Hanka je profesionál vo svojej oblasti a okrem vzdelania z každého stráveného času s Hankou odchádzam nabitá plná energie. Preto ak si prechádzate novou životnou výzvou alebo si chcete len obšíriť vaše obzory môžem Hanku len doporučiť, že je ten správny človek. :)"

Maria Moravčíková, personální manažerka pro Top4Sport

"Celý tréninkový plán byl rozdělen do několika etap, při čemž každá etapa měla svoje vlastní zaměření. Účastníci se od začátku zaměřovali především na svoji roli vedoucího. Jak si sám poradit se svojí novou úlohou, jak správně sdělovat očekávání manažera a jak správně komunikovat s týmem podřízených. 

Velmi důležitou součástí bylo poskytování zpětné vazby a hodnocení zaměstnanců. Vzhledem ke covidové situaci probíhala část programu online formou. Velmi si ceníme přístupu lektorky Hany Ondráčkové. Ve všech našich požadavcích nám vycházela až neuvěřitelným způsobem vstříc. Moc děkujeme!" 

Lucie Alexová, manažer oddělení lidských zdrojů v Avenier

"S Hankou jsem se setkala poprvé jako účastník školení pro začínající manažery. Její přístup a vždy pozitivní nálada nás dokázala vyburcovat k výkonům, o kterých jsme si ani nemysleli, že v nás jsou. Velmi kladně hodnotím modelové situace, kdy nám na konkrétním případu ukázala, jak se v daný okamžik může cítit naše protistrana, přestože si myslíme, jak dobře byla naše slova myšlena.

Sama jsem si uvědomila, že i negativní zpětná vazba nás může posunout dál. Stejně tak nám ukázala, jak jsou důležité naše projevy a emoce, které směrem ke svým podřízeným používáme. Občas se dívám do svých poznámek, jak by v této situaci reagovala Hanka a co by mi poradila. Když jsem měla možnost domluvit školení pro svůj tým Zákaznické linky, byla Hanka jasná volba, která perfektně splnila moje očekávání.

Kolegyně ji hodnotily jako velmi empatickou ženu, která se dokázala přizpůsobit našim požadavkům, a hlavně se hravě vžila do naší situace. Za pár dní nás čeká poslední pokračování školení pro Zákaznickou linku, na kterou se už nyní moc těšíme. Hance přeji spoustu velmi spokojených klientů, jako jsem byla já a pevně věřím, že tato slova platí i za celý můj tým."

Monika Drápalová, vedoucí zákaznického centra v Avenier

"Nejlepší školení, co jsem kdy měla na to "naše" téma:-). A neustále si opakuji - chci, umím, můžu - to je skvělý model aplikovatelný na mnoho situací! Pokud bych měla našemu managementu doporučit někoho pro koučování v oblasti vedení, řízení, strategie, byla byste to Vy!" 

Bc. Alena Ševčíková, asistentka v Agrikomp

"Z absolvovaného školení si pamatuju přirovnání k třešním (co děláme, proč děláme a taky důvod proč to děláme). Dále si pamatuju a používám otevřené otázky, snažím se při diskuzi víc "obíhat kuličku" a dívat se na problém i očima protistrany. Snažím se přenést víc odpovědnosti na konkrétní podřízené a utlumovat svou tendenci navrhovat řešení, nebo v rámci pomoci řešit problémy za ně. Občas se mi hodí i ta implikace :)" 

Martin Oplatek, vedoucí technického oddělení pro SMS InfoComm

"Hanka, ďakujem za darček s ďalšími praktickými tipmi do života, cením si všetku Tvoju námahu navyše. Už sa teším, ako všetky informácie a rady z kurzu začnem používať. Tvoj kurz bol pre mňa silný zážitok. A to množstvo energie, ktoré si do celej akcie vložila som si skryl do poznámok a budem si postupne odoberať :-)."

Ing. Peter Rákoci, MBA Human Resources Manager & Deputy Director, Fires

"Hanka nám vysvětlila, jak to vlastně celé funguje (např. trojúhelník), což je za mě mnohem cennější než "Udělejte v této situaci to a to". Protože když budu chtít (to je základ), budu si v různých situacích vědět rady spíš. Jako když v matematice pochopíte trojčlenku, která se dá aplikovat na mnoho různých příkladů."

Markéta Chomátová, vedoucí reklamačního týmu Zásilkovna

Zaměřte se na rozvoj - pracovní i osobní 

Společně najdeme oblasti, ve kterých se vám vyplatí zlepšit konkrétní dovednosti. Spolupráci formou školení, tréninku či konzultace přizpůsobím podle vašich potřeb.